Vídeo
Especificación
| Nº de artigo: | DAZ-BOX |
| Tamaño do produto: | 410x200x120 mm |
| Cor: | Prata |
| Capacidade: | 2500 ml |
| Material: | Metal con acabado de revestimento en po |
| Tempo de dispensación: | 0,2-0,5 segundos |
| Distancia de dispensación | 1,5-3 polgadas |
| Instalación: | Soporte de mesa/montado na parede/de chan |
| Tipo de bomba: | Gota/Pulverización/Espuma opcional |
| Suministro eléctrico 1: | Eléctrica de CC |
| Suministro eléctrico 2: | 4 baterías de tamaño C |
| Amplia duración da batería: | >30.000 ciclos |
| Certificado | CE, RoHS, FCC |
| Embalaxe: | 1 unidade/caixa marrón; 2 unidades/cartón |
| Tamaño da caixa: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| NO/GW: | 2,80/3,15 kg |
| Lista de embalaxe | |
| dispensador | 1 |
| Cable USB | 1 |
| Manual | 1 |
| Fibela de apoio | 1 |
| Tornillos de montaxe na parede | 2 |

Preguntas frecuentes
P: Podemos pedir só mostras para probas antes de facer un pedido?
R: Claro, a orde de mostra é aceptable para nós.
P: Que método de pago aceptades?
R: Condicións estándar: T/T por adiantado. Gran cantidade: L/C á vista.
Pequena cantidade como taxas de mostra: Paypal e Western Union.
P: Como envían a mercadoría normalmente? E canto tempo tarda en entregarse?
R: Para mostras e pedidos pequenos, por correo urxente, o prazo adoita ser de 3 a 5 días. Para pedidos grandes, se os necesitas con urxencia, podemos enviar as mercadorías por vía aérea. Se queres aforrar frete, podemos envialas por mar, o prazo é duns 30 a 50 días, dependendo do teu destino.
P: Podo facer o noso logotipo no produto e no envase? Como debo facelo?
R: Proporcione ficheiros de logotipo de alta resolución e os requisitos. Faremos debuxos para que os confirme. Despois de recibir a súa confirmación, faremos 2 ou 3 mostras para que as volva confirmar.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.