Vídeo
Especificación
| Nº de artigo: | Aceiro inoxidable F1303 |
| Tamaño do produto: | 120x120x260 mm |
| Cor: | Branco |
| Capacidade: | 1000 ml |
| Material: | Aceiro inoxidable |
| Botella: | Recargable |
| Peso do produto: | 1,25 kg |
| Powered By: | Batería tamaño 4*C ou adaptador de 110V/220V |
| Instalación: | Soporte de parede/de chan |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Dosificación da bomba: | 1-Bomba de líquido: 1 ml cada vez |
| Bomba de 2 escumas: 0,8 ml cada vez | |
| Bomba de 3 pulverizacións: 0,8 ml cada vez | |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Embalaxe: | 1 unidade/caixa marrón; 15 unidades/cartón |
| Tamaño da caixa: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NO/GW: | 19,50/20,50 kg |
Lista de embalaxe:
Dispensador x1
Cable USB x1
Manual x1
Fibela de apoio x1
Tornillos de montaxe na parede x2
Aplicación:
O dispensador automático de xabón sen contacto Siweiyi úsase amplamente para a desinfección de mans en fogares, oficinas, hoteis, centros comerciais, escolas, hospitais, etc., dispoñible para uso individual e público.
Preguntas frecuentes
P: Está garantida a calidade?
R: Temos máis de 10 anos de experiencia en produción e vendas e todos os produtos teñen 12 meses de garantía.
P: Podemos pedir só mostras para probas antes de facer un pedido?
R: Claro, a orde de mostra é aceptable para nós.
P: Que método de pago aceptades?
R: Condicións estándar: T/T por adiantado. Gran cantidade: L/C á vista.
Pequena cantidade como taxas de mostra: Paypal e Western Union.
P: Como envían a mercadoría normalmente? E canto tempo tarda en entregarse?
R: Para mostras e pedidos pequenos, por correo urxente, o prazo adoita ser de 3 a 5 días. Para pedidos grandes, se os necesitas con urxencia, podemos enviar as mercadorías por vía aérea. Se queres aforrar frete, podemos envialas por mar, o prazo é duns 30 a 50 días, dependendo do teu destino.
P: Aceptades OEM e ODM?
R: Si, podemos personalizar os produtos, as etiquetas e o envase.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.