Vídeo
Especificación
| Nº de artigo: | K9 Pro Plus con Wifi mediante a aplicación Tuya |
| Tamaño do produto: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaxe: | 5V 2A |
| Capacidade: | 1200 ml |
| Medición da distancia: | 2-10 centímetros |
| Volume do son: | Axustable de 1 a 4 niveis |
| Dosificación: | 0,1-2 ml axustable |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio, con trípode |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Rango de medición: | 30 ℃-39 ℃ (86 ℉-102,2 ℉) |
| Temperatura da alarma: | Axustable |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Emisión en 18 idiomas: | |
| Chinés, inglés, español, xaponés, portugués, coreano, alemán, francés, ruso, italiano, árabe, turco, tailandés, camboxano, indonesio, bengalí, hindi, vietnamita | |
| Embalaxe: | 1 unidade/caixa de cor; 9 unidades/cartón |
| A caixa de cores inclúe: | 1 dosificador, 1 bandexa recolectora de goteo, 1 manual, 1 cable USB, 2 parafusos de parede. |
| Tamaño da caixa de cores: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Tamaño da caixa: | 49x495x36 cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Vantaxes: | |
| * Cambiar idiomas | * Dosificación axustable |
| * Nivel de son axustable | * Rexistro de datos de medición de temperatura |
| * Axuste de capacidade | * Unha aplicación pode controlar varias funcións |

Funcionamento automático con sensor: este dispensador de desinfectante de mans sen contacto está deseñado para pulverizar desinfectante de mans ou alcol, e proporcionar unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección rápida e sinxela das mans e elimina a contaminación cruzada, logrando unha hixiene óptima das mans.
Estilo montado na parede: o dispensador de xabón montado na parede funciona ben para manter a superficie do mostrador libre de desorde.
Funciona con pilas e recargable: este dispensador de xabón de alcohol funciona con pilas e tamén se alimenta cun adaptador. (Non está equipado con adaptador de carga nin pilas)
Wifi dispoñible: é compatible coa aplicación Tuya, que podes descargar desde os teus teléfonos móbiles. Con ela, podes controlar todas as funcións de forma sinxela e cómoda.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.