Características
Funcionamento automático con sensor: a máquina de desinfección de mans sen contacto está deseñada para pulverizar desinfectante de mans ou alcol, e proporcionar unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección rápida e sinxela das mans e elimina a contaminación cruzada, conseguindo unha hixiene óptima das mans.
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dosificador de xabón, podes evitar eficazmente a infección cruzada sen tocar o dosificador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.
Especificación
| Nº de artigo: | F1307 |
| Tamaño do produto: | 120x120x260 mm |
| Cor: | Branco |
| Capacidade: | 1000 ml |
| Material: | Plástico de enxeñaría ABS 100 % virxe |
| Botella: | Recargable |
| Peso do produto: | 0,90 kg |
| Powered By: | 4 pilas tamaño C ou adaptador de 110 V/220 V * As pilas non están incluídas |
| Instalación: | Soporte de parede/de chan |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Dosificación de uso: | 1-Bomba de líquido: 1 ml cada vez |
| Bomba de 2 escumas: 0,8 ml cada vez | |
| Bomba de 3 pulverizacións: 0,8 ml cada vez | |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Embalaxe: | 1 unidade/caixa marrón; 15 unidades/cartón |
| Tamaño da caixa: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NO/GW: | 13,80/14,50 kg |
Lista de embalaxe:
Dispensador x1
Cable USB x1
Manual x1
Tornillos de montaxe na parede x2
Fibela de apoio x 1
Observacións: as baterías e o adaptador USB non están incluídos no paquete
Garantía de calidade:
1. Cada proceso de produción é inspeccionado polo noso equipo de control de calidade
2. A calidade está garantida por un enxeñeiro profesional
3. Certificados CE, FCC, ROHS aprobados e patentes propias
Atención ao cliente
1. A súa consulta relacionada cos nosos produtos ou prezos será respondida en 24 horas.
2. Informar os nosos clientes sobre o proceso de produción e axudar a organizar a inspección de calidade se é necesario.
3. Garantía dun ano e servizo posvenda responsable.
4. Equipo profesional de vendas e enxeñeiros para garantir unha boa experiencia de compra.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.