Gran capacidade: este dispensador automático de desinfectante de mans ten unha gran capacidade de 1200 ml, axeitado para o uso de diversos líquidos desinfectantes e desinfectantes de mans, para uso diario e profesional, perfecto para o fogar, hoteis, hospitais ou outros lugares públicos.






Funcionamento automático con sensor: a máquina de desinfección de mans sen contacto está deseñada para pulverizar desinfectante de mans ou alcol, e proporcionar unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección rápida e sinxela das mans e elimina a contaminación cruzada, conseguindo unha hixiene óptima das mans.
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dosificador de xabón, podes evitar eficazmente a infección cruzada sen tocar o dosificador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.
| Nº de artigo: | K9 Pro Plus |
| Tamaño do produto: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaxe: | 5V 2A |
| Capacidade: | 1200 ml |
| Medición da distancia: | 2-10 cm |
| Volume do son: | Axustable de 1 a 4 niveis |
| Dosificación: | 0,1-2 ml axustable |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio, con trípode |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Rango de medición: | 30 ℃-39 ℃ (86 ℉-102,2 ℉) |
| Temperatura da alarma: | Axustable |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Emisión en 18 idiomas: | |
| Chinés, inglés, español, xaponés, portugués, coreano, alemán, francés, ruso, italiano, árabe, turco, tailandés, camboxano, indonesio, bengalí, hindi, vietnamita | |
| Paquete K9 Pro Plus: | 1 unidade/caixa de cor; 9 unidades/cartón |
| Unha caixa de cor inclúe: 1 dosificador, 1 bandexa de goteo, 1 manual, 1 cable USB e 2 parafusos de parede. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35 cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Paquete de trípode: | 1 unidade/caixa marrón; 20 unidades/cartón |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Preguntas frecuentes
P: O produto é barato, a calidade está garantida?
R: Temos máis de 10 anos de experiencia en produción e vendas e todos os produtos teñen 12 meses de garantía.
P: Podemos pedir só mostras para probas antes de facer un pedido?
R: Claro, a orde de mostra é aceptable para nós.
P: Que método de pago aceptades?
R: Condicións estándar: T/T por adiantado. Gran cantidade: L/C á vista.
Pequena cantidade como taxas de mostra: Paypal e Western Union.
P: Como envían a mercadoría normalmente? E canto tempo tarda en entregarse?
R: Para mostras e pedidos pequenos, por correo urxente, o prazo adoita ser de 3 a 5 días. Para pedidos grandes, se os necesitas con urxencia, podemos enviar as mercadorías por vía aérea. Se queres aforrar frete, podemos envialas por mar, o prazo é duns 30 a 50 días, dependendo do teu destino.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.