Dispensador de aerosoisé un dispositivo que pode mellorar a calidade do aire dos espazos de vida e traballo, purificar o aire automaticamente e engadir fragrancia. Pode eliminar varios cheiros no aire e esterilizar e manter constantemente a fragrancia do aire interior, que é inofensiva para o corpo humano. As especias extráense de plantas naturais. As fragrancias naturais teñen un efecto refrescante. Úsase para pulverizar recargas de aerosois para aumentar o cheiro agradable no baño, hotel, oficina, sala de reunións, baño, etc.
| Nº de artigo: | ADS01 |
| Tamaño do produto: | 212x90x90 mm |
| Cor: | Branco |
| Material: | PP |
| Peso do produto: | 185 g |
| Tempo de intervalo: | 5/15/30 minutos (axustable) |
| Fonte de alimentación: | 2 pilas AA (non incluídas) |
| Dosificación: | 0,1 ml |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio |
| Capacidade de aerosol compatible: | 300 ml |
| Tamaño de aerosol compatible (alto x diámetro): | Aprox. 14 x 6,5 cm |
| Aplicación: | baño doméstico, baño público, hotel, restaurante e moito máis |
| Paquete incluído:: | 1 x AutomáticoDispensador de aerosois(Batería e aerosol non incluídos) |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Embalaxe: | 24 unidades/cartón, embalaxe segura |
| Tamaño da caixa: | 50X38X22 cm |
| NO/GW: | 4,39/4,98 kg |
EmpresaProceso de control de calidade dos dispensadores de xabón
1. Inspección de materias primas e pezas de reposto, 100% aprobado
2. Inspección do proceso de fabricación, 100% aprobado
3. Proba de produtos acabados, como a fonte de alimentación, a calibración e medición da temperatura, o funcionamento da bomba, etc., 100 % de aprobación
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd é un fabricante experimentado situado en Shenzhen, China, con máquinas de produción avanzadas, un equipo de I+D experimentado e unha fábrica que abrangue máis de 3000 m². Producimos principalmente diferentes dispensadores de desinfectante de mans.
Os nosos dispensadores de xabón teñen diferentes aplicacións, como hoteis, fogares, oficinas, escolas, centros comerciais, etc., con ou sen medición de temperatura, e pódense colocar sobre un escritorio, na parede ou nun trípode, e obteñen moitas patentes e certificados como CE, RoHs e FCC.
Non só ofrecemos produtos, senón que tamén subministramos deseños curtos, completos e individuais segundo as demandas dos clientes. Contamos cun equipo de control de calidade profesional e asegurámonos de que todos os produtos sexan inspeccionados segundo os criterios de nivel de calidade de Axuda (AQL) antes do envío.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.