Funcionamento automático con sensor: a máquina de desinfección de mans sen contacto está deseñada para pulverizar desinfectante de mans ou alcol, e proporcionar unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección de mans rápida e sinxela e consegue unha hixiene óptima das mans.
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dosificador de xabón, podes evitar eficazmente a infección cruzada sen tocar o dosificador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.


| Nº de artigo: | F18 |
| Voltaxe: | 5V 2A |
| Capacidade: | 350 ml |
| Medición da distancia: | 2-10 centímetros |
| Volume do son: | Axustable de 1 a 4 niveis |
| Dosificación: | 0,1-2 ml axustable |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio, con trípode |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Rango de medición: | 0 ℃-42 ℃ (0 ℉-107,6 ℉) |
| Temperatura de traballo: | 10-40 ℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura da alarma: | Axustable (37,3-39 ℃) |
| Powered By: | Pila AA, pila 18650, batería eléctrica tipo C |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Emisión en 18 idiomas: | |
| Chinés, inglés, español, xaponés, portugués, coreano, alemán, francés, ruso, italiano, árabe, turco, tailandés, camboxano, indonesio, bengalí, hindi, vietnamita | |
| Paquete F18: | 1 unidade/caixa de cor; 12 unidades/cartón |
| Unha caixa de cor inclúe: 1 dosificador, 1 bandexa de goteo, 1 manual, 1 cable USB e 2 parafusos de parede. | |
| 14x14x30 cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Paquete de trípode: | 1 unidade/caixa marrón; 20 unidades/cartón |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.