Gran capacidade: este dispensador automático de desinfectante de mans ten unha gran capacidade de 1000 ml, axeitado para o uso de diversos líquidos desinfectantes e desinfectantes de mans, para uso diario e profesional, perfecto para o fogar, hoteis, hospitais ou outros lugares públicos.
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dosificador de xabón, podes evitar eficazmente a infección cruzada sen tocar o dosificador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.

| Nº de artigo: | F1307 con soporte de chan |
| Tamaño do dispensador de xabón: | 120x120x260 mm |
| Cor do dispensador de xabón: | Branco |
| Capacidade do dispensador de xabón: | 1000 ml |
| Material do dispensador de xabón: | Plástico de enxeñaría ABS 100 % virxe |
| Botella dispensadora de xabón: | Recargable |
| Peso do dosificador de xabón: | 0,90 kg |
| Powered By: | Batería tamaño 4*C ou adaptador de 110V/220V |
| Soporte de chan: | Material da bandexa: Metal con revestimento en po Material do tubo: aluminio con revestimento en po Material da base do soporte: aceiro con revestimento en po |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Dosificación de uso: | 1-Bomba de líquido: 1 ml cada vez |
| Bomba de 2 escumas: 0,8 ml cada vez | |
| Bomba de 3 pulverizacións: 0,8 ml cada vez | |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Embalaxe: | 1 conxunto/cartón |
| Tamaño da caixa: | 36X34X20cm |
| NO/GW: | 5,6/6,2 kg |
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.