Funcionamento automático con sensor: a máquina de desinfección de mans sen contacto está deseñada para pulverizar desinfectante de mans ou alcol, e proporcionar unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección de mans rápida e sinxela e consegue unha hixiene óptima das mans.
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dosificador de xabón, podes evitar eficazmente a infección cruzada sen tocar o dosificador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.
| Nº de artigo: | DAZ-BOX con soporte de chan |
| Tamaño do produto: | 410x200x120 mm |
| Cor: | Prata |
| Capacidade: | 2500 ml |
| Material: | Metal con acabado de revestimento en po |
| Tempo de dispensación: | 0,2-0,5 segundos |
| Distancia de dispensación | 1,5-3 polgadas |
| Soporte de chan: | Material da bandexa: Metal con revestimento en po Material do tubo: aluminio con revestimento en po Material da base do soporte: aceiro con revestimento en po |
| Tipo de bomba: | Gota/Pulverización/Espuma opcional |
| Suministro eléctrico 1: | Eléctrica de CC |
| Suministro eléctrico 2: | 4 baterías de tamaño C |
| Amplia duración da batería: | >30.000 ciclos |
| Certificado | CE, RoHS, FCC |
| Embalaxe: | 1 conxunto/cartón |
| Tamaño da caixa: | 47X36,5X39,5cm |
| NO/GW: | 9,5/10,35 kg |




Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.