Características
Funcionamento automático con sensor: o dispensador automático de xabón sen contacto está deseñado para pulverizar desinfectante de mans ou alcol, e proporcionar unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección rápida e sinxela das mans e elimina a contaminación cruzada, conseguindo unha hixiene óptima das mans.
Funciona con pilas: este dispensador de xabón de alcohol funciona con pilas e tamén se alimenta cun adaptador. (Non está equipado con adaptador de carga nin pilas)
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dosificador de xabón, podes evitar eficazmente a infección cruzada sen tocar o dosificador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.
Especificación
| Parámetros tecnolóxicos | |
| Nº de modelo | F1407 |
| Batería | 4 pilas tamaño C ou cable USB |
| Materiais | ABS+HDPE de alta calidade, non reciclado |
| Cor | branco, outras cores pódense personalizar |
| Dimensión | 121,7 x 131,5 x 302 mm |
| Capacidade | 2500 ml |
| Peso do produto | 0,95 kg |
| Embalaxe | 1 unidade/caixa interior; 10 unidades/cartón |
| Tamaño da caixa | 81X33X36,5cm |
| Tipos de boquillas | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Colocación | Montado na parede, de escritorio, con trípode |
Inclúe:
Dispensador x1
Cable USB x1
Manual x1
Fibela de apoio x1
Tornillos de montaxe na parede x2
Observacións: as baterías e o adaptador de carga non están incluídos no paquete
Aplicación:
O dispensador automático de xabón sen contacto Siweiyi úsase amplamente para a desinfección de mans en fogares, oficinas, hoteis, centros comerciais, escolas, hospitais, etc., dispoñible para uso individual e público.
Atención ao cliente
1. A súa consulta relacionada cos nosos produtos ou prezos será respondida en 24 horas.
2. Manteña informados os nosos clientes sobre o proceso de produción e axude a organizar a inspección de calidade se é necesario.
3. Garantía dun ano e servizo posvenda responsable.
4. Equipo profesional de vendas e enxeñeiros para garantir unha boa experiencia de compra.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.