| Tamaño | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Material | plástico PP |
| Cor | Branco |
| Capacidade | 1000 ml |
| Fonte de alimentación | Pilas AA/18650 e USB eléctrico |
| Incluír | dispensador x1 |
| Cable USB x1 | |
| Manual x1 | |
| Fibela de apoio x1 | |
| Tornillos de montaxe na parede x2 | |
| Bandexa de goteo x1 | |
| Funil x1 | |
| Bandexa da tapa traseira x1 | |
| Cantidade da caixa | 12 unidades/caixa |
| Tamaño da caixa principal | 57 × 44,5 × 33,5 cm |
| Peso | 12,2 kg/cartón |
| Observacións | As baterías e o adaptador USB non están incluídos no paquete |


Características:
Funcionamento automático con sensor: o dispensador de xabón desinfectante de mans sen contacto está deseñado para desinfectante de mans, xel ou alcol e proporciona unha dosificación automática do spray, o que permite unha desinfección de mans rápida e sinxela e elimina a contaminación cruzada.
Múltiples colocacións: pódese colocar no escritorio e tamén montar na parede ou nun trípode, o que é cómodo para usar en diferentes lugares.
Funciona con pilas e recargable: este dispensador de xabón de alcohol funciona con 4 pilas AA ou 2 pilas 18650, e tamén se pode alimentar cun cable tipo C. (Non está equipado con adaptador de carga nin pilas)
Cómodo e hixiénico: só tes que poñer a man debaixo do sensor para iniciar o dispensador, podes evitar eficazmente a infección cruzada. É axeitado para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc.
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.