Vídeo
Características:
Medición da temperatura a longa distancia: cun sensor de alta calidade no seu interior, o dispensador de xabón con termómetro de xabón líquido K9 Pro F pode controlar a temperatura ata 3 m, moi axeitado para o seu uso en zonas públicas, como escolas, hoteis, hospitais, centros comerciais, etc.
Estilo montado na parede: o dispensador automático de desinfectante para montar na parede funciona ben para manter a superficie do mostrador libre de desorde e limpa.
Funciona con pilas e recargable: este dispensador de xabón de alcohol funciona con pilas AA ou 18650 e tamén pode funcionar cun adaptador. (Non está equipado con adaptador de carga nin pilas).
Cómodo e hixiénico: só tes que colocar a man debaixo do sensor para iniciar o dispensador automático de xabón, podes evitar eficazmente as infeccións cruzadas sen tocar o dispensador de xabón. Apto para lugares públicos como oficinas, hoteis, hospitais, institucións médicas, escolas, etc. Mide a temperatura das mans e da fronte ao mesmo tempo.


| Nº de artigo: | K9 Pro F |
| Tamaño do produto: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaxe: | 5V 2A |
| Capacidade: | 1200 ml |
| Medición da distancia: | 3m |
| Volume do son: | Axustable de 1 a 4 niveis |
| Dosificación: | 0,1-2 ml axustable |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio, con trípode |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Rango de medición: | 30 ℃-39 ℃ (86 ℉-102,2 ℉) |
| Temperatura da alarma: | Axustable |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Emisión en 18 idiomas: | |
| Chinés, inglés, español, xaponés, portugués, coreano, alemán, francés, ruso, italiano, árabe, turco, tailandés, camboxano, indonesio, bengalí, hindi, vietnamita | |
| Embalaxe: | 1 unidade/caixa de cor; 9 unidades/cartón |
| A caixa de cores inclúe: | Dispensador x1, cable USB x1, manual x1, fibela de soporte x1, parafusos de montaxe na parede x2, bandexa de goteo x1, funil x1, bandexa da tapa traseira x1. Cantidade por caixa: 9 unidades/caixaTamaño da caixa principal: 49x495x35 CMPeso: 11,6 kg/caixa Observacións: as baterías e o adaptador USB non están incluídos no paquete |
| Tamaño da caixa de cores: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Tamaño da caixa: | 49x495x35 cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Nº de artigo: | K9 Pro F |
| Tamaño do produto: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Voltaxe: | 5V 2A |
| Capacidade: | 1200 ml |
| Medición da distancia: | 3m |
| Volume do son: | Axustable de 1 a 4 niveis |
| Dosificación: | 0,1-2 ml axustable |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio, con trípode |
| Tipo de bomba: | Opcional (bomba de pulverización/gota/escuma) |
| Rango de medición: | 30 ℃-39 ℃ (86 ℉-102,2 ℉) |
| Temperatura da alarma: | Axustable |
| Certificado: | CE, ROHS, FCC |
| Emisión en 18 idiomas: | |
| Chinés, inglés, español, xaponés, portugués, coreano, alemán, francés, ruso, italiano, árabe, turco, tailandés, camboxano, indonesio, bengalí, hindi, vietnamita | |
| Embalaxe: | 1 unidade/caixa de cor; 9 unidades/cartón |
| A caixa de cores inclúe: | Dispensador x1, cable USB x1, manual x1, fibela de soporte x1, parafusos de montaxe na parede x2, bandexa de goteo x1, funil x1, bandexa da tapa traseira x1. Cantidade por caixa: 9 unidades/caixaTamaño da caixa principal: 49x495x35 CMPeso: 11,6 kg/caixa Observacións: as baterías e o adaptador USB non están incluídos no paquete |
| Tamaño da caixa de cores: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Tamaño da caixa: | 49x495x35 cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.