O dispensador automático de fragrancias para o aire Siweiyi é un dispensador de tamaño estándar que funciona con baterías e que dispensa automaticamente aerosois en intervalos programados. Funciona con maior eficacia cando se monta na parede a polo menos dous metros do chan.
| Nº de artigo: | ADS05 |
| Tamaño do produto: | 212x90x90 mm |
| Cor: | Branco |
| Material: | PP |
| Peso do produto: | 185 g |
| Tempo de intervalo: | 5 / 15 / 30 minutos (axustable) |
| Fonte de alimentación: | 2 pilas AA (non incluídas) |
| Dosificación: | 0,1 ml |
| Instalación: | Montado na parede, de escritorio |
| Capacidade de aerosol compatible: | 300 ml |
| Tamaño de aerosol compatible (alto x diámetro): | Aprox. 14 x 6,5 cm |
| Aplicación: | baño doméstico, baño público, hotel, restaurante e moito máis |
| Paquete incluído:: | 1 x Dispensador automático de aerosois (batería e aerosois non incluídos) |
| Certificado: | CE, ROHS |
| Embalaxe: | 24 unidades/caixa |
| Tamaño da caixa: | 50X38X22cm |
| NO/GW: | 4,39/4,98 kg |
Desde a súa creación, a nosa fábrica desenvolveu produtos de primeira clase mundial adheríndose ao principio
de calidade en primeiro lugar. Os nosos produtos gañaron unha excelente reputación na industria e unha valiosa confianza entre clientes novos e antigos.